Ins.Fb.Tw.In.Ytb.

FlyMedia Birimi Yerel Ofislerimiz Hakkında Bilgilendirme

COVID-19 etkisinin küresel çapta hissedildiği şubat 2020’den, şubat 2021 dönemine kadar geçen sürede sektördeki olumsuz tabloya rağmen Türkiye ve Fransa’da eş zamanlı olarak Flymedia Birimimiz için yerel ofislerimizi açmak adına girişimlerde bulunduk.

8 aylık girişim sürecinde ve sonrasında hem yerel hem de küresel sektörün her katmanında duraklama ve belirsizliğin hakim olduğunu gördük. Böylesine kötüleşen bir tabloda bile sanatçılara, tüm sektör paydaşlarına desteğimizi sürdürebilmek adına herhangi bir kâr oranı talep etmeden, hizmet fiyatlarımızı düşürerek anlaşmalarımızı sürdürme gayretinde olduk. Buna karşın sektör paydaşlarında gelecek dönem kaygılarının devam etmesi sebebiyle yapıcı sonuçlar alamadık.

Nisan 2021’den itibaren yerel faaliyetlerimizi sadece yerel partnerler ile sürdürme kararı yönetim kurulumuz tarafından alınmıştır. Bu karar ile birlikte yereldeki resmi ofislerin açılması kararı 2022 yılı içerisindeki çalışma takvimine ertelenmiştir. Resmi ofislerin açılış süreçleri öncesinde ve açıldıktan sonraki dönemde de yerel partnerlerle olan iş birliklerimizi arttıracak, desteğimizi sürdüreceğiz.

Mayıs 2021’de duyurmayı planladığımız yeni iş planı modeli ile küreselde tüm sektör paydaşları için daha faydalı sonuçlar alacağımızı öngörmekteyiz.

SF. Inc.